برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
توستر کیچن اید ARTISAN مدل 5KMT2204 توستر کیچن اید آرتیزان مدل 5KMT2204 توستر کیچن اید آرتیسان مدل 5KMT2204 توستر کیچن اید توستر Kitchen aid توستر کیچن اید مدل 5KMT2204 توستر کیچن اید 5KMT2204 توستر kitchen aid مدل 5KMT2204 ARTISAN 2-slot Toaster 5KMT2204 ARTISAN Toaster 5KMT2204 کیچن اید 5KMT2204
توستر کیچن اید

توستر کیچن اید ARTISAN مدل 5KMT2204

ARTISAN 2-slot Toaster 5KMT2204

 • دارای ۷ حالت تست نان به همراه نمایشگر زمان
 • دارای گیره تست و گریل ساندویچ
 • قابلیت یخ زدایی و تست نان یخ زده
 • قابلیت گرم و تست کردن پیراشکی و کلوچه
 • مناسب جهت ۲ تکه نان
 • بدنه تمام فلزی
5,500,000 تومان
رنگ
 • قرمز
 • مشکی
 • نوک مدادی
 • کرم
گارانتی
ناموجود
وقتی موجود شد برایم پیامک ارسال کن
Notify me when available
نام تجاری:
توضیحات

شرکت کیچن اید به عنوان یکی از برترین شرکت‌های تولیدکننده لوازم خانگی معرف همه در سرتاسر جهان می‌باشد. حتی بسیاری از کارشناسان این شرکت را با کیفیت‌ترین در جهان می‌دانند که محصولات تولید شده توسط آن تقریبا بدون نقص می‌باشند. کیفیت آن‌ها به گونه‌ای است که سال‌های سال بدون درآوردن هیچ ادایی کار می‌کنند. در ادامه " میهن هاوس" توستر تمام فلزی آرتیزان کیچن اید 5KMT2204 را خدمت شما معرفی می‌نمایید.

رنگ‌بندی

توستری که در اینجا از شرکت Kitchen aid خدمت شما معرفی می‌شود همگی یک مدل می‌باشند که بنا به رنگی که در آن‌ها به کار رفته است پسوند متفاوتی به خود می‌گیرند. در زیر ۴ مثال را برای شما می‌آوریم.

 • توستر کیچن اید رنگ قرمز 5KMT2204ECA
 • توستر کیچن اید رنگ نقره ای 5KMT2204EMS
 • توستر کیچن اید رنگ کرم 5KMT2204EAC
 • توستر کیچن اید رنگ مشکی 5KMT2204EOB

عملکرد ویژه

در صورتیکه مواد غذایی در عرض   45 ثانیه در آخر عمل توست کردن خارج نشوند، توستر کیچن اید آرتیزان مدل  5KMT2204 آن را به طور خودکار پایین می‌برد و گرم نگهدار  به مدت 3 دقیقه با حرارت کم فعالیت می‌کند.  در زمانی که گرم نگهدار فعال است، نشانگر آن روشن خواهد ماند.

دکمه‌ی توقف عملیات

ابتدا دکمه‌ی TOAST/CANCELرا فشار دهید. مواد غذایی توست شده بالا می‌آیند و توستر خاموش خواهد شد.  اگر نان‌های توست شده در عرض سه دقیقه برداشته نشود، توست‌ها بالا می‌آیند و توستر  kitchen aid  به طور خودکار خاموش خواهد شد.

خاصیت Bagel

این ویژگی را تنها در توسترهای پیشرفته می‌توان دید. این خاصیت به ما اجازه می‌دهد که یک طرف نان را برشته کرده و طرف دیگر به همان حالت عادی باقی بماند. توستر نان کیچن اید آرتیزان مدل این ویژگی را دارا بوده و باکیفیت هر چه تمام‌تر آن را اجرا می‌نماید.

روش کار با دستگاه

 1. نان و یا هر غذای دیگر را جهت توست شدن داخل شیار قرار دهید.
 2. به محض اینکه نان داخل شیار قرار می‌گیرد شروع به پایین رفتن و برشته شدن می‌کند . اگر نان بعد از سه ثانیه شروع به توست شدن نکرد دکمه‌ی /TOAST CANCELرا برای شروع دور دستی فشار دهید .
 3. ( اختیاری ) به مدت ثانیه دکمه‌ی ( special toasting functionعملکرد توست ویژه ) را فشار دهید.
 4.  هنگامیکه کار توستر پایان یافت، نان به طور خودکار بالا می‌آید و صدای آلارم به صدا در می‌آید . اگر نان ( مواد غذایی) ظرف مدت 45 ثانیه خارج نشد، توستر را در حالت گرم نگهدار قرار دهید.
 5.  جهت لغو توست کردن در هر زمان دکمه‌ی TOAST/CANCELرا فشار دهید. توستر کیچن اید، نان‌های توست شده را بالا می‌آورد و خاموش می‌شود.

تست مواد منجمد

توستر کیچن اید مدل  5KMT2204 شما قابلیت تست مواد منجمد را دارد و به تدریج یخ نان را باز می‌کند و شروع به توست کردن آن‌ها می‌کند، پس از گزینه‌ی Frozen فقط برای مواد منجمد استفاده کنید.

توست ساندویچ ها

توستر کیچن اید شما قابلیت برشته کردن ساندویچ هایی با برش های نازک گوشت و پنیر را دارد. توری ساندویچ به گونه‌ای طراحی شده که به منظور جای‌گذاری و برداشتن راحت ساندویچ‌ها، به صورت تخت باز می‌شود.

آماده سازی ساندویچ 

 1. قسمت بیرونی نان ساندویچ را به کره آغشته کنید کره را به قسمت داخلی نان نزنید کره مالیدن به قسمت بیرونی منجر به آهسته برشته شدن نان و گرم ماندن قسمت داخلی ساندویچ می‌شود.
 2. ساندویچ را با مواد دلخواهتان پر کنید، اما آن را بیش از حد پر نکنید. مواد تشکیل دهنده‌ی نازک مثل ژامبون، بوقلمون و پنیر بهترین انتخاب است.
 3. توری را با جدا کردن دستگیره‌ها از هم باز کنید . لبه‌ی ساندویچ خود را با شیار توری تراز کنید.
 4. دسته‌های توری را برای محکم نگاه داشتن ساندویچ بهم فشار دهید. کلیپ را برای محکم نگاه داشتن ببندید.
توجه :

ساندویچ ها را بدون توری توست نکنید. زیرا برخی مواد غذایی همچون پنیر ممکن است ذوب شوند و به قسمت داخلی توستر بچسبد. توری ساندویچ را درون توستر نگه ندارید و یا پشت آن را درون توستر قرار ندهید زیرا یکبار ساندویچ شما توست شده و این عمل از کارکرد درست توستر جلوگیری می‌کند.

توست شدن ساندویچ شما

 1. کنترل حرارت را بر روی درجه ی برشتگی مورد دلخواه خودتان قرار دهید و سپس دکمه ی SANDWICH را فشار دهید.
 2. توری ساندویچ را با ساندویچی که درونش قرار دادید درون توستر بگذارید، توستر به صورت خودکار آن را پایین می‌برد و شروع به توست شدن می‌کند .
 3. هنگامیکه ساندویچ آماده شد زنگ توستر سه بار به صدا در می‌آید و چراغ ساندویچ شروع به چشمک زدن می‌کند .
 4. توری ساندویچ را بردارید و برای عملیات دوباره دکمه‌ی SANDWICH را فشار دهید و در غیر اینصورت دکمه‌ی TOAST/ CANCELرا فشار دهید تا توستر به وضعیت قبل برگردد .

اگر توری ساندویچ را از درون توستر خارج نکنید زنگ توستر کیچن اید هر سی ثانیه یکبار به مدت 2 دقیقه زده می‌شود و چراغ دکمه‌ی ساندویچ چشمک زن خواهد ماند تا به شما یادآوری کند تا ساندویچ را بردارید . اگر پس از گذشت دو دقیقه ساندویچ ها را خارج نکنید توستر به صورت خودکار خواموش می‌شود. در هر صورت ساندویچ‌ها باید از داخل توستر برداشته شود تا دستگاه دوباره به حالت قبل خود برگردد.

تنظیم حرارت

 دسته‌ی تنظیم حرارت که به صورت افقی تعبیه شده است در هفت سطح قابل تنظیم است. پس ما می‌توانیم این انتخاب را بکنیم که درجه‌ی برشتگی از بسیار کم تا بسیار بالا و برشتگی کامل قابل تعیین باشد.

یک ویدیوی بهتر را از لینک توستر کیچن اید در آپارات مشاهده بفرمایید.

برای تماس و مشاوره روی شماره تلفن کلیک کنید.

09121814221 

برای ارتباط واتس‌اپ روی لوگو کلیک کنید

جزئیات محصول

مشخصات

وزن
5 کیلوگرم
برند
کیچن اید
رنگ
تنوع رنگ
توان مصرفی
۱۲۵۰ وات
قابلیت تنظیم حرارت
دارد
جنس بدنه
تمام فلزی دایکست
محفظه‌ی جمع آوری سیم برق
د
تعداد درگاه قرارگیری نان
2 شکاف
قابلیت یخ‌زدایی
د
سینی جمع‌آوری خرده نان
د
تنظیم درجه حرارت
در 7 سطح
ارتفاع
226 میلی متر
پهنا
348 میلی متر
عمق
180 میلی متر
خاصیت Bagel
د
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
ناموجود
2,000,000 تومان
Smeg TSF02 Toaster تعداد درگاه قرارگیری نان: 2 شکاف توان: 1500 وات دارای شکاف گسترده بدنه: از استیل کشوی جمع آوری خرده نان: بله قابلیت تنظیم حرارت: در 6 سطح قابلیت یخ زدایی: دارد
ناموجود
1,550,000 تومان
Smeg TSF01 Toaster تعداد درگاه قرارگیری نان: 2 قابلیت شست و شو: خیر نمایشگر: خیر کشوی جمع آوری خرده نان: بله قابلیت تنظیم حرارت: بله قابلیت یخ زدایی: بله
ناموجود
500,000 تومان
Delmonti DL 560 Bread Toaster کشور سازنده: چین تحت لیسانس ایتالیا قدرت: 850 وات تعداد درگاه قرارگیری نان: 2 عدد قابلیت قطع خودکار: دارد قابلیت شستشو: ندارد قابلیت تنظیم دما در 7 سطح مجهز به سیم جمع کن خودکار دسته...
توستر پروفی کوک مدل 1170 توستر پروفی کوک 1170 توستر پروفی کوک مدل 1170
پیشنهاد ویژه مدت محدود
850,000 تومان 1,050,000 تومان
PC-TA 1170 Toaster شکاف گسترده 40 میلی متری 7 سطح برشته کردن قابل تنظیم توان: 770 تا 920 وات عملکرد مرکزی برای توست کردن برابر قابلیت یخ‌زدایی دارای صفحه نمایش
ناموجود
500,000 تومان
Philips HD2595 Bread Toaster کشور سازنده: هلند قدرت: 800 وات قابلیت تنظیم درجه حرارت: در 7 سطح قابلیت یخ زدایی قابلیت گرم کردن دوباره قابلیت توقف اتوماتیک و دستی

مشخصات کلی

وزن 5 کیلوگرم
برند کیچن اید
رنگ تنوع رنگ
ارتفاع 226 میلی متر
پهنا 348 میلی متر
عمق 180 میلی متر

مشخصات فنی

قابلیت تنظیم حرارت
محفظه‌ی جمع آوری سیم برق
تعداد درگاه قرارگیری نان 2 شکاف
قابلیت یخ‌زدایی
سینی جمع‌آوری خرده نان
تنظیم درجه حرارت در 7 سطح
خاصیت Bagel

موتور

توان مصرفی ۱۲۵۰ وات

جنس اجزاء

جنس بدنه تمام فلزی دایکست

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم