برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
دستگاه فشار سنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018 دستگاه فشار سنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018 دستگاه فشار سنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018 دستگاه فشار سنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018 دستگاه فشار سنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018 دستگاه فشار سنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018 دستگاه فشار سنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018
دستگاه فشار سنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018

دستگاه فشارسنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018

Proficare PC-BMG 3018 Blood Pressure Monitor

  • کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان
  • قابلیت اندازه گیری فشار سیستولی(بیشینه): بین 60 تا 260 میلی متر جیوه
  • قابلیت اندازه گیری فشار دیاستولی(کمینه):  بین 40 تا 199 میلی متر جیوه
  • مجهز به دو عدد حافظه داخلی با 60 جایگاه
  • قابل استفاده در دمای 20- تا 50+ درجه سانتی گراد
  • قابلیت تشخیص آریتمی
  • منبع تغذیه: دو باتری 1.5 ولتی
ادامه مطلب
‎تومان850,000
0
رنگ
  • سفید
گارانتی
ناموجود
وقتی موجود شد برایم پیامک ارسال کن
نام تجاری:
توضیحات

اندازه‌گیری فشار خون به صورت مداوم به یک نیاز تبدیل شده است تحرک کم و مصرف زیاد غذاهای پر چرب باعث ایجاد فشار خون بالاتر یا پایین‌تر از حد نرمال در جامعه‌ی ما شده است. بر همین مبنا تهیه‌ی یک دستگاه برای اندازه‌گیری فشارخون در منزل ضروری به نظر می‌رسد. از دقیق‌ترین و مناسب‌ترین دستگاه‌های اندازه‌گیری فشارخون می‌توان فشارسنج مچی 3018 پرافی کر را نام برد که توضیحات مربوطه را خدمتتان ارائه می‌کنیم.

فشارخون چیست؟

خونی که در رگ‌های ما به صورت مداوم و پیوسته در جریان است نتیجه‌ی تلمبه شدن از جانب قلب است و با جریان یافتن در رگ‌ها از جانب خون، فشاری بر رگ‌ها ایجاد می‌کند. هنگامی که خون از قلب خارج می‌شود بیشترین فشار را بر رگ وارد می‌کند و میزان آن 120 میلی‌متر جیوه است. در آخر استراحت چرخه‌ی قلبی نیز فشار وارده‌ی خون بر رگ به کمترین میزان خود می‌رسد که 80 میلی‌متر جیوه است. از تقسیم این دو مقدار بر یکدیگر و حذف صفرها مقداری که به دست می‌آید 12 روی 8 است که میزان استاندارد برای یک بدن و قلب سالم است.

صفحه نمایش LCD

صفحه نمایش بزرگی در این دستگاه اندازه‌گیری فشارخون تعبیه شده است تا خواندن موارد روی آن ساده باشد و حروف و کلمات خوانا باشند. همان‌طور که در تصویر مشخص است دو دکمه‌ی خاموش/روشن و حافظه در سمت راست صفحه نمایش قرار دارد. دکمه‌ی پاور برای خاموش و روشن کردن و دکمه‌ی memory نیز برای یادآوری فشارهای اندازه‌گیری شده‌ی قبلی استفاده دارد.

دستگاه فشارسنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018

طرز استفاده

دستگاه‌های اندازه گیری فشار خون به دو نوع کلی مچی و بازویی تقسیم‌بندی می‌شوند که تنها تفاوت آن‌ها در مکان بستن دستگاه است و نتیجه‌ی آن‌ها با هم فرقی ندارد. قلاب مخصوص برای بستن روی مچ‌هایی با محیط 14 تا 19.5 سانتی‌متر مناسب است. پس از بستن، دستگاه فشار خون ماگزیمم و مینیمم و همچنین ضربان قلب را به صورت اتوماتیک اندازه می‌گیرد. دستگاه فشار خون پروفی کر قادر است که دیاستول یا فشار خون کمینه را بین رنج 40 تا 199 میلی متر جیوه (199-40) و همچنین فشار خون بالا را بین 60 تا 260 میلی‌متر جیوه اندازه‌گیری نماید.

اندازه‌گیری ضربان قلب

قلب یک انسان بالغ سالم در هر 0.8 ثانیه یک دوره‌ی قلبی را طی میکند. پس در یک دقیقه که 60 ثانیه است، قلب 75 بار این چرخه را تکرار می‌نماید. به همین دلیل می‌گویند که قلب در هر دقیقه 75 بار می‌زند. دستگاه فشارسنج خون مچی پرافی کر مدل PC-BMG 3018 قادر به اندازه گیری میزان ضربان قلب در رنج 40 تا 180 ضربه در دقیقه  نیز است.

آریتمی

فشارسنج خون 3018 پروفی کر قادر به آریتمی نیز است. آریتمی یا ضربان نامنظم قلب در اثر شروع نامنظم پالس الکتریکی از گره ضربان‌ساز در دیواره‌ی پشتی دهلیز راست به وجود می‌آید. این گره، تکانه‌های الکتریکی را ساطع و صادر می‌کند و ماهیچه‌های قلب نیز به تبعیت از منقبض می‌شوند. نامنظمی در این گره، نامنظمی یا آریتمی در کل قلب را به همراه خواهد داشت و با این دستگاه فشارسنج خون 3018 قابل تشخیص است.

حافظه

دو حافظه‌ی مجزا برای پرافی کر 3018 تعریف شده است. هر کدام تا 60 بار اندازه‌گیری را ذخیره می‌کنند تا روند مقایسه در طی زمان برای دو نفر به خوبی انجام گیرد.

باتری

دو باتری 1.5 ولت AAA به عنوان منبع تغذیه در این فشارسنج خون استفاده شده است. اگر دستگاه 2 دقیقه بدون استفاده باشد، خود به خود خاموش می‌شود.

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
چین تحت لیسانس آلمان
برند
پرافی کر
رنگ
سفید
صفحه‌ی نمایش
دارد
جنس صفحه نمایش
LCD
جنس بدنه
پلاستیک فشرده
سایر مشخصات
دارای نشان دهندۀ تاریخ و زمان
دو عدد حافظۀ 60 واحدی
صفحه نمایش بزرگ برای خوانایی بیشتر
قابلیت تشخیص آریتمی
کارکرد در
دمای 20- تا 50+ درجه سانتی گراد
رطوبت محیط برای نگهداری 85 RH
فشار 80 تا 105 کیلو پاسکال
نوع دستگاه
مچی
کلید خاموش/ روشن
دارد
مدل
PC-BMG 3018
محصولات مرتبط
ناموجودSold out
‎تومان850,000
PC-BMG 3019 Upper arm blood pressure monitor ساخت آلمان اندازه گیری فشار خون کاملا اتوماتیک صفحه نمایش LCD بزرگ قابلیت اندازه گیری فشار سیستولی(بیشینه): بین 60 تا 260 میلی متر جیوه قابلیت اندازه گیری فشار...

مشخصات کلی

کشور سازنده چین تحت لیسانس آلمان
برند پرافی کر
رنگ سفید
نوع دستگاه مچی
مدل PC-BMG 3018

مشخصات فنی

کارکرد در فشار 80 تا 105 کیلو پاسکالرطوبت محیط برای نگهداری 85 RHدمای 20- تا 50+ درجه سانتی گراد
کلید خاموش/ روشن

صفحه نمایش

صفحه‌ی نمایش
جنس صفحه نمایش LCD

جنس اجزاء

جنس بدنه پلاستیک فشرده

سایر ویژگی‌ها

سایر مشخصات صفحه نمایش بزرگ برای خوانایی بیشتردارای نشان دهندۀ تاریخ و زمانقابلیت تشخیص آریتمیدو عدد حافظۀ 60 واحدی

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم