برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
سرویس قابلمه 8 پارچه زولینگ

سرویس قابلمه 8 پارچه زولینگ

ZWILLING Motion 10-pc Aluminum Pot set

 • تعداد پارچه: 8 پارچه
 • جنس دسته: استیل ترکیبی ضد گرما
 • جنس بدنه: آلومینیوم با تکنولوژی جدید
 • روغن دان یا شیر جوش با قطر 18 سانتیمتر
 • ماهی‌تابه با قطر 26 سانتی متر
 • قابلمه عمیق با قطر 24 سانتیمتر
 • قابلمه عمیق با قطر 20 سانتی متر
 • قابلمه برای برنج با قطر 24 سانتی متر
 • دمای قابل تحمل تا 200 درجه سانتی گراد
‎تومان9,500,000
ارسال مستقیم از خارج کشور، 7 تا 14 روز
0
رنگ
 • نوک مدادی
ارسال رایگان به سراسر کشور
نام تجاری:
توضیحات

شرکت زولینگ به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های تولید کننده‌ی لوازم منزل در حوزه‌ی قاشق و چنگال و چاقوی آشپزخانه و وسایلی از این قبیل شناخته می‌شود. این شرکت معتبر و قدرتمند آلمانی اگر در زمینه‌ی کاری خود بهترین ‌شرکت در جهان نباشد، به جرئت جزو سه شرکت برتر در جهان شناخته می‌شود. هر آنچه این شرکت ساخته است کم نظیر و در بسیاری موارد بی‌نظیر بوده است. در سه زمینه واقعاً محصولات شرکت زولینگ مثال‌زدنی هستند. یکی از آنها چاقوی آشپزخانه است. دیگری سرویس کارد و چنگال که قبلا  سرویس قاشق و چنگال زولینگ 68 پارچه را شناسانده بودیم. و در آخر سرویس قابلمه. بر همین مبنا تصمیم گرفتیم تا سرویس آلومینیومی قابلمه ۷ پارچه زولینگ آلمان را خدمت شما معرفی نماییم. این سرویس از معروف‌ترین و پرفروش ترین محصولات زولینگ می‌‌باشد. که به علت جمع و جور بودن و تکنولوژی جدید به کار رفته در آن بسیار مقبول واقع افتاده است. از شما می‌خواهیم برای معرفی ویژگی‌های آن با ما همراه باشید.

درب محکم

درب سرویس قابلمه آشپزخانه ۷ پارچه زویلینگ از شیشه بوده و مقاومت بسیار بالایی در مقابل حرارت دارد. ولی  ساخته شدن درب به همین سادگی نیست این شیشه پنج لایه بوده و استحکام آن مثال‌زدنی است  و شاید محکم‌ترین درب شیشه‌ای باشد که در قابلمه ها به کار رفته است. با وجود این درب شیشه‌ای، بدون برداشت درب می‌توانیم مراحل پخت و طبخ غذا را مشاهده نماییم. این امر شاید به ظاهر ساده به نظر بیاید ولی گذر زمان ثابت کرده است که بسیار کاربردی می‌باشد.

بدنه با تکنولوژی جدید

به قسمت اصلی در ساخت قابلمه زولینگ می‌رسیم. اغلب سرویس‌های قابلمه در بازار از گرانیت یا چدن و جدیدتر از استیل ساخته می‌شوند. ولی شرکت زولینگ به عنوان وامدار واقعی تکنولوژی و مهندسی آلمانی پا را از این مراحل فراتر گذاشته و بدنه را از جنس آلومینیوم ساخته است. شاید سوالی که اینجا پیش بیاید این است که این آلومینیوم  همان آلومینیوم ساده می‌باشد؟ در واقع خیر. شرکت زولینگ در ساخت بدنه‌ی سرویس قابلمه ۷ پارچه خود از تکنولوژی منحصر به فرد و جالبی استفاده کرده است که با غنی کردن و ترکیب کردن مواد دیگر با این آلومینیوم آن را چنان ارتقا بخشیده است  که بهترین شیوه در ساخت قابلمه  به کار برده شود. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا شرکت زولینگ کم‌تر به گرانیت و چدن علاقه نشان می‌دهد.

 • دلیل اول اینکه قابلمه‌های چدنی و سرامیکی قابلیت ضربه خوردن بالایی دارند و ممکن است در اثر ضربه بشکنند. ولی قابلمه‌های آلومنیومی به هیچ عنوان با ضربه‌های معمولی و حتی قوی نیز امکان شکسته شدنشان وجود ندارد.
 • دلیل دوم به قابلیت ضد زنگ بودن برمی‌گردد. آلومینیوم مقاومت بسیار بالایی در مقابل زنگ ضدگی و خوردگی دارد و از این لحاظ با قابلمه‌های چدنی و سرامیکی رقابت خواهد کرد.

واقعا ضد خش

بازخوردی که در طول این چند سال از مشتریان خود در مورد محصولات ‌ساخت زویلینگ آلمان گرفته‌ایم برای ما همیشه جالب توجه بوده است. واقعاً برای ما نیز جالب بوده است که ضد خش بودن داخل این قابلمه‌ها چگونه ایجاد گشته است که بعد از سال‌ها استفاده هیچگاه هیچ خط و خشی در آن ایجاد نمی‌شود. باز هم به ذوق و سلیقه‌ی مهندسان آلمانی در ساخت ست قابلمه ۷ پارچه zwilling برمی‌گردد.

دسته‌‌ی همیشه خنک

یکی از نکاتی که همیشه در استفاده از قابلمه که گرم باشد مسئله ساز است و باید به آن توجه شود دسته‌های آن می‌باشد که پس از مدتی استفاده گرم می‌شود. اگر این دسته از پلاستیک ساخته شود قاعدتاً در اثر گرمای زیاد احتمال ذوب شدن و از بین رفتن آن وجود دارد. یا ممکن است از کنار قابلمه شعله با آن تماس پیدا کند و به کلی غیر قابل استفاده شود. اگر هم از فلز ساخته شود آنچنان داغ می‌گردد که به وسیله‌ی دست قابل حمل نبوده و حتی نمی‌توان دست را با آن تماس داد. ولی آیا برای این مسئله راه حلی ندارد؟ شرکت زولینگ در ساخت ست ۷ پارچه قابلمه برای این مورد نیز چاره‌ای اندیشیده است. دسته‌های آنها از استیل ترکیبی ساخته شده است که کمترین رسانش گرمایی را از خود نشان می‌دهند و حتی هنگامی که خود قابلمه کاملاً داغ شده است، این دسته‌ها در کمترین حالت ممکن گرمایی قرار دارند و با خیال راحت می‌توانیم قابلمه را حمل کرده و جابجا نماییم.

دمای قابل تحمل

یک ست قابلمه  مستقیماً با گرما و شعله سر و کار دارد. بدیهی است که باید در برابر دما کاملا مقاوم باشد تا در اثر تداوم استفاده و بالا بردن دمای شعله آسیبی به آن وارد نشود. در این سرویس قابلمه زولینگ دمای قابل تحمل تا 200 درجه‌ی سانتی‌گراد است که مطمئن خواهیم بود هیچگاه بر اثر افزایش دما آسیبی به آن وارد نمی‌شود.

استفاده‌ی بهتر

نکته‌ای دیگر که حائز اهمیت است و باید به آن اشاره شود، دستگاه گرمازایی است که باید برای این سرویس قابلمه زولینگ به کار برده شوند. این منشاء گرمایی در حالت کلی اجاق گاز آیا صفحه القایی یا هر نوع المنت دیگر  می‌تواند باشد. در حالت کلی از به کار بردن ظروف فلزی در اجاق مایکروویو باید پرهیز شود. این سرویس قابلمه نیز چون آلومینیومی است پس بهتر است که از هر نوع اجاق گرمایی بجز مایکروویو استفاده شود.

پارچه‌های همراه

همان‌طور که می‌دانیم طریقه‌ی محاسبه‌ی پارچه‌های به کار رفته در یک سرویس قابلمه، احتساب تمامی قطعات به صورت جدا از هم می‌باشد. یعنی درب نیز یک پارچه‌ی جداگانه محاسبه می‌شود. این پارچه‌ها را در سطور زیر خدمت شما اعلام می‌داریم.  قابل ذکر است که شیرجوش و ماهی تابه بدون درب می‌باشند.

 • روغن دان یا شیر جوش با قطر 18 سانتیمتر
 • ماهی‌تابه با قطر 26 سانتی متر
 • قابلمه عمیق با قطر 24 سانتیمتر
 • قابلمه عمیق با قطر 20 سانتی متر
 • قابلمه برای برنج با قطر 24 سانتی متر

اندازه‌ی استاندارد

بسیاری موارد پیش آمده است که از فاصله‌ی کم بین قابلمه‌ها و یا ماهی‌تابه  گله‌مند بود‌ه‌ایم که می‌تواند به طراحی سرویس قابلمه و یا خود اجاق برگردد. اندازه‌ی قابلمه‌های این سرویس قابلمه 7 تکه زولینگ بسیار استاندارد طراحی شده‌اند، به طوریکه هر کدام متناسب با یکی از شعله‌های اجاق می‌باشند. یعنی به سادگی می‌توان تمامی آن‌ها را کنار هم روی اجاق قرار داد بدون اینکه به همدیگر از نظر جا فشار وارد کنند. البته باید در نظر داشته باشیم اجاق نیز باید به صورتی استاندارد طراحی شده باشد.

برای تماس روی شماره تلفن کلیک کنید.

09121814221

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
چین تحت لیسانس آلمان
برند
زولینگ
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی
دارد
قابلیت استفاده
اجاق گاز
جنس دسته
استیل ترکیبی همیشه خنک
تعداد پارچه
7 پارچه
قطر قابلمه
24 و 20 و 24 سانتی متر
قطر ماهی تابه
26 سانتی متر
قطر شیرجوش
18 سانتیمتر
حداکثر دمای قابل تحمل
تا 200 درجه‌ی سانتی‌گراد
محصولات مرتبط
ناموجود
‎تومان1,000,000
ProfiCook Pc-kts1052 Pot Set cookware تعداد پارچه: 8 پارچه جنس بدنه: استیل ضد زنگ روغن دان یا شیر جوش با قطر 16 سانتیمتر و ظرفیت 1 لیتر ماهیتابه با قطر 20 سانتی متر و ظرفیت 2 لیتر قابلمه با قطر 16 سانتیمتر و ظرفیت...

مشخصات کلی

کشور سازنده چین تحت لیسانس آلمان
برند زولینگ

مشخصات فنی

قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی
قابلیت استفاده اجاق گاز
تعداد پارچه 7 پارچه
قطر قابلمه 24 و 20 و 24 سانتی متر
قطر ماهی تابه 26 سانتی متر
قطر شیرجوش 18 سانتیمتر
حداکثر دمای قابل تحمل تا 200 درجه‌ی سانتی‌گراد

جنس اجزاء

جنس دسته استیل ترکیبی همیشه خنک

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم