برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
اسپرسوساز اسمگ اسپرسوساز اسمگ مدل ECF01 اسپرسوساز اسمگ ECF01 Smeg ECF01 Espresso Maker اسپرسوساز اسمگ اسپرسوساز اسمگ مدل دولچه گابانا اسپرسوساز smeg مدل ECF01 Smeg ECF01 Espresso Maker اسپرسوساز اسمگ
Smeg ECF01 Espresso Maker

اسپرسوساز اسمگ مدل ECF01

Smeg ECF01 Espresso Maker

 • سیستم کاپوچینو ساز: دارد
 • حالت آماده به کار: ندارد
 • قابلیت تولید کف شیر: دارد
 • نازل بخار: دارد
 • آسیاب قهوه: ندارد
 • مخزن شیر: ندارد
 • نوشیدنی‌های قابل تهیه: کاپوچینو اسپرسو
 • سیستم گرم کردن فنجان: ندارد
ادامه مطلب
‎تومان17,900,000
0
رنگ
 • آبی روشن
ناموجود
وقتی موجود شد برایم پیامک ارسال کن
نام تجاری:
توضیحات

شرکت اسمگ به عنوان یک شرکت تولید کننده‌ی لوازم خانگی لوکس شناخته شده است. این شرکت طراحی‌های منحصر به خود را دارد که با دیدن آن به خوبی متوجه می‌شویم که متعلق به شرکت اسمگ است. اسپرسوساز اسمگ مدل ECF01 تقریبا تمامی امکانات لازم برای آماده کردن یک اسپرسوی خوش طعم و عالی را دارد برای آماده کردن یک اسپرسوی خوش طعم علاوه بر اینکه باید تجربه و تخصص کافی در این زمینه را داشته باشیم، داشتن دستگاهی با کیفیت و مرغوب نیز الزامی است. محصولات شرکت اسمک فارغ از تعریف برای کیفیت می‌باشند. بیشتر محصولات دارای چند مدل هستند ولی یک مدل اسپرسو‌ساز را شرکت اسمگ تولید کرده است که از نظر کیفیت و کارکرد در حد اعلای خود قرار دارد و ویژگی‌های آن را در پایین توضیح می‌دهیم.

فشار پمپ

پمپ همان قلب اسپرسوساز به شمار می‌آید که باید آب داغ و بخار را آماده نماید. سپس این بخار را با فشار از پودر قهوه رد نماید تا اسپرسو آماده شود. پس این پمپ باید قدرت کافی را داشته باشد. اسپرسوساز اسمگ ECF01 مجهز به یک پمپ داخلی با قدرت فشار 15 بار است. همچنین دارای یک بویلر داخلی می‌باشد که آب را می‌جوشاند و آن را به بخار نیز تبدیل می‌کند.

جنس اسپرسوساز اسمگ

اگر به محصولات شرکت اسمگ دقت نماییم می‌بینیم که اکثر آنها از  پلاستیک ساخته شده‌اند و شرکت اسمگ ایتالیا علاقه‌ی خاصی به ساخت آنها از پلاستیک مرغوب دارد. در این دستگاه نیز بدنه از پلاستیک فشرده و مقاوم ساخته شده است. البته ساخته دکمه‌ها  همیشه متفاوت از پلاستیک بوده و در این اسپرسوساز نیز دکمه‌ها از جنس استیل می‌باشند.

فیلتر

فیلتر آب به کاهش سنگ آهک و بهبود کیفیت قهوه و عملکرد دستگاه کمک می‌کند. در مخزن آب از فیلتری کارآمد استفاده شده است.  شاید وجود فیلتر در ظاهر امر ساده به نظر بیاید ولی جزئی مهم و مفید در یک اسپرسوساز به شمار می‌رود. پس نیاز است تا فیلتر را  هر از چند گاهی تعویض نماییم  و یا آن را از رسوبات کاملاً پاک کنیم  تا  بهتر بتوان از آن استفاده نمود. برای این‌که از آب خالص نوشیدنی‌های حاصل از قهوه تهیه کنیم از این فیلتر بهره گرفته شده است که از 3 جهت مفید است:

 1. این فیلتر باعث می‌شود تا آهک و کلر و دیگر موادی که می‌توانند رسوب کنند را از آب شهری حذف کند. به همین دلیل خطراتی مانند سنگ کلیه و مثانه در بدن ما کاهش پیدا می‌کنند.
 2. عدم وجود کلر و آهک و دیگر مواد باعث می‌شود رسوبات داخل لوله‌های موجود در قهوه ساز اسمگ مدل ECF01 کاهش یافته و طول عمر دستگاه به واسطه‌ی آن افزایش یابد.
 3. آب خالص باعث می‌شود که طعم نوشیدنی‌های حاصله از قهوه بسیار خوش طعم‌تر باشند.

دسترسی به امکانات

ساختار ارگونومیک اسپرسوساز smeg به شما اجازه می‌دهد از قسمت جلویی، به کلیه قطعات و تنظیمات و  دکمه‌های تعبیه شده در دستگاه دسترسی داشته باشید که به صورت کاربردی و بدون پیچیدگی خاصی تعبیه شده‌اند.

نوشیدنی‌های قابل تهیه

اسپرسو

نوشیدنی‌های ترکیبی زیادی به وسیله‌ی قهوه تهیه می‌شود. آنچه که آنها را از همدیگر متفاوت می‌کند ترکیب شیر و قهوه و بخار آب با همدیگر به نسبتهای متفاوت می‌باشد که برخی از مهمترین آنها را در ادامه توضیح می‌دهیم. روش تهیه‌ی اسپرسو به این صورت است که آب داغ با فشار از داخل پودر قهوه عبور می‌کند، مایع حاصل اسپرسو نامیده می‌شود.در این اسپرسوساز اسمگ این نوشیدنی به بهترین نحو آماده می‌شود. تفاوت قهوه و اسپرسو در غلظت نوشیدنی حاصل است. واضح است که غلظت و آرومای اسپرسو نسبت به قهوه کمتر است.

 1. پودر قهوه داخل پورتا فیلتر باید به نسبت متعادلی متراکم شده باشد. نه زیاد متراکم باشد و نه زیاد متخلخل. چون در هر دو حالت اسپرسوی خوش طعمی را تحویل نمی‌گیریم.
 2. نکته‌ی دیگر این است زمان خروج اسپرسو نباید از 20 ثانیه بیشتر باشد، زیرا اسپرسو طعم سوختگی را می‌دهد.

تهیه‌ی لانگ بلک (Long Black)

قهوه ساز اسمگ مدل ECF01 قابلیت تهیه ی لانگ بلک را با کیفیت اسپرسو دارد. در واقع با اضافه کردن اسپرسو به آب جوش این نوشیدنی به دست می‌آید. وقتی که لیوانی را 3/4  از آب جوش ریخته ایم و 1/4 دیگر را اسپرسو میریزیم پس لانگ بلک را آماده کرده‌ایم. در اسپرسوساز ecf01 اسمگ از نازل بخار آب جوش را داخل لیوان می‌ریزیم و 1/4 باقیمانده را از پورتا فیلتر برای ریختن اسپرسو استفاده می‌کنیم.

لاته ماکیاتو

لاته ماکیاتو یا همان کافه ماکیاتو، یک نوشیدنی سه رنگ و خوش طعم حاصل از قهوه و شیر است. اگر لیوان را مقدار زیادی از شیر بخار داده شده بریزید، سپس روی آن اسپرسو به صورت غلیظ بریزید، چون اسپرسو چگالی بیشتری دارد به زیر کف رفته و نوشیدنی 3 رنگ حاصل، لاته ماکیاتو نام دارد.

تهیه‌ی کاپوچینو

علاوه بر اسپرسو بیشتر دستگاه‌های اسپرسوساز دارای قابلیت تولید کاپوچینو نیز هستند. از اسمگ ECF01 می‌توان برای تهیه‌ی کاپوچینو نیز استفاده نمود چون می‌تواند بخار داغ آب را تولید کند. لوله‌ی کناری که مجرای خروج بخار برای تولید فوم یا کف شیر است و همان‌طور که می‌دانیم آن را نازل بخار می‌گویند. به وسیله‌ی این بخار آب می‌توان کف شیر ساخت و روی اسپرسو ریخت تا کاپوچینو آماده شود.

نوع پنل

در اسپرسو ساز اسمگ پنل مکانیکی در نظر گرفته شده است. شکل و ظاهر این اسپرسوساز نیز بیشتر پنل مکانیکی را می طلبد تا دیجیتالی. هر چند پنل دیجیتالی مدرن‌تر است، ولی دکمه‌های مکانیکی جذابیت خاص خود را دارند. در عین حال هنگام خرابی، به سادگی قابل تعویض هستند.

قفسه‌ی فنجان

در سقف اسپرسوساز اسمگ محلی مخصوص قرار گرفته که به ما این امکان را می‌دهد تا فنجان و لیوان را روی دستگاه قرار داده و در هر زمان به آن‌ها دسترسی داشته باشیم.  این امکان در بیشتر دستگاه‌های اسپرسو وجود دارد تا قطرات اسپرسو به اطراف پاشیده نشود.

گرم کردن فنجان

از اشکالاتی که بر این دستگاه اسپرسو ساز اسمگ ECF01 وارد است عدم امکان گرم کردن فنجان است. قبل از ریختن قهوه در فنجان اگر این فنجان گرم‌تر باشد بهتر است، چون فنجان، قهوه را سرد نمیکند. متاسفانه این امکان در این اسپرسوساز وجود ندارد.

ظرفیت و آسیاب

ظرفیت مخرن آب این اسپرسو ساز اسمگ 1 لیتر است. از پشت مخزن شفاف می‌توان میزان آب موجود در مخزن را دید و به میزان دلخواه آن را از آب پر نمود. این اسپرسو ساز اسمگ مجهز به آسیاب قهوه نیست و پس نتیجه می‌گیریم تنها می‌توانیم از پودر قهوه برای تهیه‌ی اسپرسو استفاده شود. بنابراین بهتر است با آسیاب‌های حرفه‌ای قهوه، پودر قهوه را از دانه‌های آن تهیه نماییم و یا از پودرهای قهوه‌ی آماده استفاده کنیم.  البته این یک مشکل برای این اسپرسوساز نیست زیرا بیشتر دستگاه های اسپرسو ساز آسیاب قهوه ندارند.

سیستم ترموبلاک و تنظیم دمای دقیق

به لطف سیستم گرمایشی ترموبلاک، تنها در عرض 40 ثانیه قابل استفاده است. اصلا ترموبلاک چیست و استفاده از آن چه مزیتی دارد؟ ترموبلاک محفظه‌ای دایره‌ای یا مستطیلی است که آب از لوله‌های مارپیچی تونل مانند عبور می‌کند. جنس ترموبلاک می‌تواند چدن، آلومنیوم یا استیل باشد. مزیت ترموبلاک این است که دمای آب به خوبی در یک درجه‌ی ثابت تنظیم می‌شود. همچنین ترموبلاک گرما را خود نگه می‌دارد در مصرف انرژی صرفه‌جویی می‌شود. تهیه‌ی یک اسپرسوی مرغوب نیز همین امر را طلب می‌کند. یعنی دما باید کاملا دقیق و ثابت باشد که به کمک تکنولوژی ترموبلاک در اسپرسو ساز اسمگ به دست می‌آید.

تنظیم ارتفاع

قابلیت تنظیم ارتفاع کاملا لازم است. زیرا شاید لیوان اختصاصی شما از لیوان همراهتان بلندتر یا کوتاه‌تر باشد. یا گاهی اشتهای شما برای نوشیدن اسپرسو کم یا زیاد می‌شود که به نسبت آن از یک لیوان بلند یا کوتاه استفاده می‌کنید. پس با تنظیم ارتفاع تا پورتا فیلتر در اسپرسوساز اسمگ مدل ECF01 می‌توانید از لیوان اختصاصی خودتان استفاده نمایید. برای این منظور سینی پایینی را بیرون کشیده و قابلیت این به دست می‌آید تا یک لیوان بلندتر را در آن جا قرار دهیم.

علاوه بر ویدیوی زیر جعبه‌گشایی این مدل از اسپرسوساز در لینک روبرو قابل مشاهده است. اسپرسوساز اسمگ ECF01

برای تماس روی شماره تلفن کلیک کنید.

09121814221 

برای ارتباط واتس‌اپ روی لوگو کلیک کنید

ادامه مطلب
جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
چین تحت لیسانس ایتالیا
وزن
4.7 کیلوگرم
توان مصرفی
1350 وات
طول سیم
1 متر
گنجایش مخزن آب
1 لیتر
قابلیت تنظیم حرارت
دارد
صفحه‌ی نمایش
ندارد
فشار بخار
15 بار
جنس بدنه
استیل و پلاستیک
پایه‌ی ضد لغزش
دارد
توضیحات حرارت دهی
مجهز به سیستم گرمایی Thermoblock
سیستم کاپوچینو ساز
د
نشانگر سطح آب
دارد
تنظیم میزان غلظت قهوه
ن
قابلیت تولید کف شیر
د
نازل بخار
د
مخزن شیر
ن
نوشیدنی‌های قابل تهیه
کاپوچینو , اسپرسو
سیستم گرم‌کردن فنجان
ن
قابلیت استفاده
پودر قهوه , پد
ابعاد
329 × 149 × 330 میلی متر
آسیاب قهوه
ندارد
ولتاژ
220 تا 240 ولت
فرکانس
50 تا 60 هرتز
سینی چکه گیر
د
سیستم شستشوی خودکار
ن
تعداد نازل قهوه
2 عدد
تنظیم درجه حرارت
در 3 سطح
ارتفاع
330 میلی متر
پهنا
149 میلی متر
عمق
329 میلی متر
محصولات مرتبط

مشخصات کلی

کشور سازنده چین تحت لیسانس ایتالیا
وزن 4.7 کیلوگرم
ابعاد 329 × 149 × 330 میلی متر
ارتفاع 330 میلی متر
پهنا 149 میلی متر
عمق 329 میلی متر

مشخصات فنی

طول سیم 1 متر
گنجایش مخزن آب 1 لیتر
قابلیت تنظیم حرارت
فشار بخار 15 بار
توضیحات حرارت دهی مجهز به سیستم گرمایی Thermoblock
سیستم کاپوچینو ساز
تنظیم میزان غلظت قهوه
قابلیت تولید کف شیر
نازل بخار
مخزن شیر
نوشیدنی‌های قابل تهیه کاپوچینو , اسپرسو
سیستم گرم‌کردن فنجان
قابلیت استفاده پودر قهوه , پد
آسیاب قهوه
سینی چکه گیر
سیستم شستشوی خودکار
تعداد نازل قهوه 2 عدد
تنظیم درجه حرارت در 3 سطح

صفحه نمایش

صفحه‌ی نمایش
نشانگر سطح آب

موتور

توان مصرفی 1350 وات
ولتاژ 220 تا 240 ولت
فرکانس 50 تا 60 هرتز

جنس اجزاء

جنس بدنه استیل و پلاستیک

ایمنی

پایه‌ی ضد لغزش

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم