برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785 گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785
گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785

گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN MQ785

braun mq785 hand blender

 • ساخت کشور: چین تحت لیسانس آلمان
 • توان مصرفی: 750 وات
 • سرعت: تا 13.300 دور در دقیقه
 • فاقد BPA
 • سرعت هوشمند
 • فناوری کنترل پاشش
 • دارای قفل ایمنی
1,850,000 تومان بدون مالیات
زمان تحویل: 3 الی 4 روز
رنگ
 • مشکی
گارانتی
ارسال رایگان به تمام نقاط کشور
نام تجاری:
توضیحات

از وسایل آشپزخانه‌ای که امروزه در منازل جا افتاده است گوشت کوب می‌باشد. ولی دلیل استفاده‌ی زیاد از این وسیله چیست؟ آیا به شیوه‌ای که از نام آن استنباط می‌شود تنها به درد کوبیدن گوشت می‌خورد یا با این نام در میان مردم جا افتاده است؟ دلیل استفاده‌ی زیاد آن این است که گوشت‌کوب برقی تا حد زیادی همان کار غذاساز و مخلوط‌کن را انجام می‌دهد، اما با این تفاوت که به نسبت کاربری راحت‌تری دارد. می‌خواهیم از مزیت‌های گوشت کوب برقی براون مدل BRAUN 785 مواردی را نام ببریم:

 •  جابه‌جایی راحت
 • استفاده‌ی سریع
 • حجم کم 
 • استفاده‌ی آسان

خردکن با ظرف 350 میلی لیتری

گوشت، پنیر، آجیل سخت، هویج، سبزیجات و سایر مواد را در عرض چند ثانیه با کیفیت بالا خرد کنید. خردکن با ظرف جداگانه در گوشت کوب برقی براون BRAUN MQ785 در نظر گرفته شده است. ظرفیت این ظرف 350 میلی لیتر است. یک تیغه‌ی دو پره با کیفیت بالا دارد که از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده است. با تهیه‌ی این گوشت کوب آشپزخانه‌ی شما یک خردکن کارامد را خواهد داشت.

سرعت هوشمند

به ادعای وبسایت رسمی این شرکت، براون اولین گوشتکوب با سرعت هوشمند جهان را ارائه داده است. خوب این به چه معناست؟ شما می‌توانید بدون تنظیمات سرعت از پیش تعریف شده، فقط با فشردن یک کلید از گوشت کوب براون  785 استفاده کنید. یعنی بدون اینکه دغدغه‌ی تعیین سرعت برای ماده‌ی غذایی مورد نظر را داشته باشید دستگاه به صورت اتوماتیک، متناسب با غلظت و رقیقی، سفتی یا نرمی مواد، خود را تطبیق داده و سرعت را تنظیم می‌کند.

استفاده از پلاستیک بدون بیسفنول-آ

تمامی پلاستیک‌هایی که در این محصول مستقیما با مواد غذایی در تماس هستند فاقد BPA و یا به اصطلاح BPA-free می‌باشند. BPA یا Bisphenol-A، یک ماده شیمیایی است که برای تولید محصولات پلاستیکی بازیافتی استفاده می‌شود. گزارش شده که این نوع مواد شیمیایی اثرات مضری روی دارد. امروزه تولید مواد پلاستیکی به سمت BPA-free پیش می‌رود. در همین راستا شرکت براون نیز خود را مکلف به پیروی از این سیاست کرده است.

بستن و جدا کردن ساده‌ی قطعات از یکدیگر

سیستم چفت و بست قطعات و همچنین سوار کردن آنها روی همدیگر به آسانی امکان پذیر است. هم‌راستا با این سادگی تمامی قطعات محکم سر جای خود قرار می‌گیرند. پس از استفاده می‌توانید مواردی که استفاده کرده اید را به سادگی از یکدیگر جدا کنید. در مورد قطعات همراه و سری‌های گوشتکوب MQ785 براون این نکته نیز قابل یادآوریست که تمامی آن‌ها قابل شستشو چه با دست و چه با ماشین ظرفشویی هستند.

قدرت موتور

موتور قدرتمند و بسیار کارآمد براون مدل MQ785 به خوبی جوابگوی سریهای همراه دستگاه هستند و میتواند سرعتی تل 13.300 دور در دقیقه تولید کند. موتور 750 واتی آن به راحتی از پس ظرف غذاساز که بزرگترین ظرف همراه در میان سه ظرف این دستگاه است، بر می‌آید. پس مواد دو ظرف دیگر را که خردکن و همزن هستند به راحتی خرد کرده، یا هم می‌زند.

همچون غذاساز

برش‌های نازک و ضخیم، خرد کردن به صورت ریز و درشت، درآوردن مواد غذایی به شکل نوارهای کوتاه و باریک خرد شده و دیگر موارد همگی کارهایی هستند که می‌توان در ظرف 1.5 لیتری گوشت کوب برقی براون MQ785 انجام داد. وجود 4 رنده که برشهای متفاوتی را ایجاد می‌کنند، دستیار به موقع و عالی کدبانوی خانه خواهند بود.

فناوری کنترل پاشش

فناوری کنترل پخش شدن مواد غذایی یا همان SPLASHControl technology به شیوهه‌ای جالب عمل میکند که در عین عمل همزدن و یا کوبش مواد، از دور و اطراف دستگاه و از درون ظرف مواد غذایی به بیرون پاشیده نشوند. با تکنولوژی انحصاری Powerbell این گوشت کوب برقی نتایج بهتری را برای ترکیب مواد بدون پخش کردن مواد به دست می‌دهد. همین امر، در عین انجام وظیفه‌ی همزن براون به بهترین شکل، ضامن پاکیزگی آشپزخانه‌ی  شماست.

همزن

ظرفیت لیوان یا کاسه‌ی همزن 600 میلی لیتر است که برای یک گوشت کوب خانگی ظرفیت مناسبی است. به راحتی می توانید تخم مرغ، خامه، دسر و دیگر مواد از این قبیل را از سرعت کم تا زیاد به وسیله‌ی شلاقه‌ی همزن، تحت ضربه قرار دهید و آنها را هم بزنید. شلاقه نیز از استیل با کیفیت ساخته شده است. میله‌های آن نه آنقدر ضخیم هستند که مانع حرکت دورانی شوند و نه آنقدر نازک که قدرت هم زدن مواد را نداشته باشند. حرکت دورانی شلاقه تا حد زیادی بدون لرزش بوده و از پس وظیفه‌ی خود به خوبی بر می‌آید.

مخلوط کردن

قلاب های خمیر کاملاً مناسب برای خمیر ورز دادن ، ساختن نان‌های کوچک و شیرینی است. تیغه‌های استیل سخت تیغه‌های استیل فوق العاده سخت و جهت‌دار، که به صورت بهینه برای ترکیب نتایج و کاهش مکش ، در جهت مخالف قرار گرفته‌اند.

دسته‌ی راحت

برای کنترل بالا و همچنین اذیت نشدن دستان شما در هنگام استفاده، دسته‌ی گوشت کوب برقی براون  785 ارگونومیک ساخته شده تا به راحتی در دستان شما قرار بگیرد و بهتر بتوانید از آن استفاده کنید.

قفل ایمنی

وسایلی از این دست مانند خردکن و همزن و گوشتکوب و دیگر موارد، اگر ناخواسته روشن شوند می‌توانند خطرناک بوده صدمات غیر قابل جبرانی به همراه داشته باشند. پس می‌توان برای امنیت بیشتر، پس از زدن کابل دستگاه به پریز برق، شروع به کار را از یک مرحله‌ای به دو مرحله‌ای تغییر دهیم و همین کار نیز در گوشتکوب براون 785 انجام شده است. به چه صورت؟ وقتی شما سیم را به پریز می‌زنید در قسمت بالایی دسته یک چراغ قرمز روشن میشود. وقتی این چراغ روشن است شما نمی‌توانید از دستگاه استفاده کنید چونکه در حالت قفل قرار دارد. پس از فشردن دکمۀ کنار نشانگر قرمز، چراغ سبز شده و اکنون میتوانید از گوشت کوب براون استفاده نمایید. برای حداکثر امنیت، قفل ایمنی از هرگونه استفاده ناخواسته جلوگیری می‌کند.

جزئیات محصول

مشخصات

وزن
2 کیلوگرم
توان مصرفی
750 وات
طول سیم
1.2 متر
جنس بدنه
پلاستیک مقاوم
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی
دارد
پایه‌ی ضد لغزش
دارد
عملکرد توربو
ندارد
جنس تیغه
استیل ضد زنگ
خردکن
دارد
حجم ظرف خردکن
0.35 لیتر
جنس ظرف خردکن
پلاستیک
آسیاب
ندارد
تعداد دیسک رنده
چهار عدد
رنده ریز
دارد
رنده درشت
دارد
رنده چیپس ساز
دارد
رنده خلال کن
دارد
خمیر زن
ندارد
همزن
دارد
تنظیمات سرعت
دارد
سایر مشخصات
دارای تکنولوژی انحصاری PowerBell
جنس میله
استیل ضد زنگ
دور گردش موتور
13.300 دور در دقیقه
تعداد پره‌های تیغه
2 عدد
لیوان
دارد
حجم لیوان
0.6 لیتر
ابعاد
6 ×21 سانتی‌ متر
طراحی ارگونومیک
دارد
موتور
موتور DC قدرتمند و بی صدا
نشانگر
دارد
ظرف غذاساز
دارد
جنس ظرف غذاساز
پلاستیک
حجم ظرف غذاساز
1.5 لیتر
تعداد تنظیمات سرعت
دارای سرعت هوشمند
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
635,000 تومان
Proficook PC-SM 1094 Hand Blender کشور سازنده: آلمان قدرت: 1000 وات بدنه‌ی استیل با دسته نرم میله‌ی استیل 27 سانتی‌متری قابلیت تنظیم سرعت به صورت آنالوگ ظرف غذاساز: ندارد خردکن: ندارد همزن: ندارد

مشخصات کلی

وزن 2 کیلوگرم
ابعاد 6 ×21 سانتی‌ متر

مشخصات فنی

طول سیم 1.2 متر
قابلیت شستشوی لوازم جانبی در ماشین ظرفشویی
آسیاب
خمیر زن
همزن
تعداد پره‌های تیغه 2 عدد
لیوان
حجم لیوان 0.6 لیتر
طراحی ارگونومیک

صفحه نمایش

نشانگر

موتور

توان مصرفی 750 وات
عملکرد توربو
تنظیمات سرعت
دور گردش موتور 13.300 دور در دقیقه
موتور موتور DC قدرتمند و بی صدا
تعداد تنظیمات سرعت دارای سرعت هوشمند

رنده

تعداد دیسک رنده چهار عدد
رنده ریز
رنده درشت
رنده چیپس ساز
رنده خلال کن

غذاساز

ظرف غذاساز
حجم ظرف غذاساز 1.5 لیتر

خردکن

خردکن
حجم ظرف خردکن 0.35 لیتر

جنس اجزاء

جنس بدنه پلاستیک مقاوم
جنس تیغه استیل ضد زنگ
جنس ظرف خردکن پلاستیک
جنس میله استیل ضد زنگ
جنس ظرف غذاساز پلاستیک

ایمنی

پایه‌ی ضد لغزش

سایر ویژگی‌ها

سایر مشخصات دارای تکنولوژی انحصاری PowerBell

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم