پارچه حریر
دوخت مدل لباس مجلسی با پارچه حریر

استفاده از پارچه حریر

مدل لباس مجلسی که با پارچه حریر دوخته می‌شود از انواع لباس‌های شیک و زیبا است که در مهمانی‌ها و مجالس مختلف می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. برای دوختن این مدل از لباس‌ ها می‌توان از پارچه حریر ساده و یا طرح‌دار استفاده کرد. بستگی به مدل لباس شماست که هر کدام از این مدل پارچه ها زیبایی و جذابیت خاص خودشان را خواهند داشت. در انواع مدل لباس ها, لباس مجلسی حریر و لباس مجلسی گیپور و لباس مجلسی ساتن از انواع مدل لباس‌های مجلسی هستند که امروزه پرطرفدار و محبوب می‌باشند. شما بستگی به نیاز و سلیقه خود می‌توانید از بین این مدل‌های متنوع لباس مجلسی با تن‌خوری شیک و مناسبی را برای خود انتخاب کنید.

دوخت لباس با پارچه حریر
دوخت لباس با پارچه حریر

خرید لباس حریر در تابستان

مدل لباس مجلسی که با پارچه حریر دوخته می‌شود از انواع مدل لباس مجلسی های مناسب برای فصل تابستان است. البته لازم به یادآوری نیست که شما هم مثل بنده در تابستان خنکی رو به عرق و گرمی ترجیح می‌دید! پس لازمه که پارچه و لباس متناسب این فصل رو انتخاب کنیم. جنس پارچه حریر چون از ابریشم می‌باشد پس در تابستان خنک و در زمستان گرم می‌باشد. هر چند امروزه پارچه‌ها یا الیاف مصنوعی هستند و یا ترکیبی و دیگر فقط نامی از اصل بودن باقی مانده است. نتیجه می‌گیریم اگر تمایل دارید در مهمانی‌ها و مجالس در فصل تابستان از لباس خنک استفاده کنید توصیه ما استفاده از لباس حریر می‌باشد.

دوخت لباس با پارچه حریر
دوخت لباس با پارچه حریر

مدل لباس مجلسی حریر کوتاه

با پارچه حریر انواعی از مدل لباس‌ها قابل دوخت است. بلوز و دامن و لباس مجلسی و غیره. مدل لباس حریر کوتاه از انواع مدل لباس‌های مجلسی است که در بین خانم‌ها و دختران جوان محبوب و پرطرفدار گشته است. اگر شما هم به پوشیدن لباس مجلسی‌های کوتاه علاقه دارید می‌توانید این مدل لباس ها را برای پوشیدن در نظر داشته و انتخاب کنید. لباس مجلسی حریر کوتاه در انواع مدل‌های ساده و طرح‌دار موجود است. هرچند که انتخاب طرح پارچه حریر به سلیقه شخصی شما وابسته است ولی فرم اندام شما نیز می‌تواند تاثیرگذار باشد.

دوخت مدل لباس با پارچه حریر
دوخت مدل لباس با پارچه حریر

فرم اندام و مدل لباس حریر

توصیه کلی این‌گونه است اگر اندام شما لاغر و متناسب است می توانید از انواع لباس مجلسی‌های حریر طرح دار و ساده در مهمانی ها و مجالس استفاده کنید. ولی اگر اندام شما چاق و درشت است بهتر است از لباس مجلسی های حریر ساده و رنگ تیره در مهمانی‌ها و مجالس استفاده کنید. همچنین خانم ها با فرم اندام چاق میتوانند لباس مجلسی های حریری که دارای طرح‌های ریز و یا گل‌های ریز هستند را برای انتخاب خود مد نظر داشته باشند.

“برای انتخاب می‌توانیداز صفحه پارچه های حریر وب‌سایت ما دیدن بفرمایید”

برای تماس کلیک کنید 09121814221