برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
آبمیوه گیری دلمونتی مدل DL165 آبمیوه گیر دلمونتی مدل DL165 آبمیوه گیری دلمونتی مدل DL 165 دلمونتی DL165
آبمیوه گیر دلمونتی مدل DL165

آبمیوه گیری دلمونتی مدل DL165

DL165 Delmonti Digital Juicer & Blender

 • توان مصرفی 800 وات
 • صفحه کنترل لمسی
 • جنس پارچ شیشه ای
 • پنج سرعته
 • عملکرد پالس
 • قابلیت جدا شدن تیغه
 • لوله ورودی بزرگ
 • دارای مخزن تفاله
 • پارچ آبمیوه
 • ظرف خردکن و آسیاب
 • مخلوط کن 1.5 لیتر
 • شیر خروجی
1,200,000 تومان
رنگ
 • استیل
گارانتی
ناموجود
وقتی موجود شد برایم پیامک ارسال کن
Notify me when available
نام تجاری:
توضیحات

آبمیوه گیر دلمونتی مدل 165 از دستگاه‌های پرطرفدار دلمونتی است. این آبمیوه گیر لمسی است که مطابق با تکنولوژی پیش‌رفته و بدون نیاز به دکمه کار می‌کند.  چهار کاره بودن این آبمیوه گیر شما را از داشتن چند دستگاه متفاوت، بی‌نیاز می‌نماید. این آبمیوه‌گیر دستگاهی ایده‌آل با توانایی اجرای چهار عملکرد متفاوت است که به راحتی می‌توان جهت آبمیوه‌ گیری، مخلوط کردن، ریز ریز کردن و خرد کردن مورد استفاده قرار گیرد.

توان آبمیوه گیر

اگر توجه کرده باشیم دستگاه‌های آبمیوه گیر  به خصوص آن‌هایی که چند کاره هستند  توان موتور  بالایی دارند و این امر به علت  فشاریست که بر موتور وارد است. به خصوص در دستگاه‌های چند‌کاره  توان موتور از یک حد مرزی نباید کمتر باشد.  در آبمیوه گیر دلمونتی مدل DL165 نیز  همین رویه رعایت شده است. آبمیوه گیر DL 165 دلمونتی مجهز به یک موتور قدرتمند 800 واتی است که سرعت آن را می‌توان به صورت دیجیتال و متناسب با نوع میوه تغییر داد. کار جالبی که شرکت دلمونتی انجام داده است این است که هنگام تغییر سرعت، توسط صفحه نمایش LED آبی رنگ مشخص می‌شود که سرعت فعلی برای چه نوع میوه‌هایی مناسب می‌باشد.

کنترل پنل

اگر به بدنه نگاهی بیندازیم هیچ  صفحه نمایش و یا کلیدی روی آن نمی‌بینیم.  دلیل هم این است که شرکت دلمونتی  با زیرکی تمام  این صفحه  را روی قسمت پایه قرار داده است.  در حین کار می‌بینیم که استفاده کردن از آن چقدر راحت‌تر است . این آبمیوه گیر 4 کاره‌ی دلمونتی دارای کنترل پنل کاملا لمسی می‌باشد. علاقه به کنترل پنل که مکانیکی باشد یا لمسی کاملا مسئله‌ای شخصی و سلیقه‌ای است. به همین دلیل اغلب شرکت‌ها دستگاه‌های خود را به دو صورت پنل مکانیکی و لمسی ارائه می‌کنند تا مشتری به دلخواه خود و بر حسب علاقه یکی از آن‌ها را انتخاب نماید. یکی از خوبی‌های کنترل پنل لمسی این است  که کنترل پنل‌های لمسی برخلاف کنترل پنل‌های مکانیکی اصطهلاک کمتری داشته و در نتیجه طول عمر بالاتری خواهند داشت. به همین دلیل است که شرکت دلمونتی در طراحی این آبمیوه گیر از کنترل پنل لمسی استفاده کرده است.

سرعت‌های مختلف دلمونتی 165

با داشتن تنظیمات سرعت مختلف استفاده از این آبمیوه گیر بسیار راحت‌تر می‌باشد. این تنظیمات سرعت نه تنها در آبمیوه گیر بلکه در مخلوط کن و آسیاب و همچنین خردکن نیز کاربرد دارد. مزیت بزرگ دستگاه‌های چند کاره نیز همین است که شما با خرید یک دستگاه صاحب چند نوع دستگاه می‌شوید. در گذشته دستگاه‌های چندکاره معمول نبودند ولی این رویه امروزه بسیار مورد استقبال است و شما در اینجا نیز مشاهده می‌کنید که در ظاهر فقط یک آب میوه گیر خریداری کرده‌اید ولی با آن چند کار دیگر که همگی همیشه موردنیاز در آشپزخانه هستند انجام می‌شود. این آبمیوه گیر دلمونتی ۱۶۵ دارای ۵ حالت تنظیم‌ سرعت می‌باشد. به علاوه حالت پالسی نیز برای آن در نظر گرفته شده است که در مدت زمانی کوتاه دستگاه با حداکثر سرعت و توان کار می‌کند.

جنس بدنه

جنس بدنه‌ی این آبمیوه گیر دلمونتی DL 165 از استیل ضد زنگ می‌باشد. اجباری در ساخت بدنه از یک ماده‌ی خاص وجود ندارد  زیرا این مورد نیز به علاقه‌ی شخص برمی‌گردد.  برخی‌ها  پلاستیک فشرده را در تنوع رنگ  مختلف می‌پسندند.  برخی نیز به فلزات به خصوص استیل علاقه مند می‌باشند. در این آبمیوه گیر دلمونتی ۱۶۵  بدنه از استیل ساخته شده است  چون هم نمای بسیار جذابی دارد که متناسب با آشپزخانه‌های مدرن امروزی است و هم در مقابل رطوبت و ضربه مقاوم می‌باشد.

تیغه‌ها

تیغه‌های دستگاه آبمیوه گیر دلمونتی DL165 از مهمترین قسمت‌های آن می‌باشند در واقع تمامی قسمت‌های یک آبمیوه گیر با همدیگر متحد می‌شوند تا توان را به تیغه‌ها منتقل نمایند و عمل آبگیری در آن انجام شود. همچنین بخش‌های دیگر آن مانند مخلوط کن و خردکن و آسیاب نیز به همین صورت عمل می‌کند که در آخر تیغه‌ها عمل اصلی را انجام می‌دهند.  جنس با کیفیت آنها در اولویت کار می‌باشد و خوشبختانه در آبمیوه گیر دلمونتی ۱۶۵ تمام این قسمت‌ها از استیل مرغوب ساخته شده‌اند. به علاوه فیلتر نیز از استیل ضد زنگ می‌باشد.

ظرف‌های شیشه‌ای

آنچه که این آبمیوه گیری دلمونتی DL165 را یک سر و گردن بالاتر است از دیگر محصولات مشابه خود قرار داده است وجود ظرف‌های شیشه‌ای به جای پلاستیکی می‌باشد. ظرف شیشه‌ای به نسبت پلاستیکی چند مزیت بزرگ دارد که استفاده از آن دلخواه تقریبا اکثریت مردم جامعه است. اول اینکه در اثر سرما و گرما هیچ واکنشی نشان نمی‌دهند و هیچ ماده‌ی مضری به بدن منتقل نمی‌شود. دوم اینکه زیباتر بوده و در اثر استفاده‌ی مکرر خراش بر نمی‌دارد و حتی کدر نمی‌شود. شرکت دلمونتی در ساخت این آبمیوه گیر حداکثر و نهایت کیفیت و دقت را به خرج داده است.
 • جنس تیغه و فیلتر این آبمیوه گیر، از استیل ضد زنگ بوده که در مقابل رطوبت بسیار مقاوم است. همچنین جنس تیغه مخلوط کن، خرد کن و آسیاب نیز از استیل ضد زنگ می‌باشند.
 • جنس پارچ مخلوط کن، ظرف آسیاب و همچنین ظرف خرد کن از شیشه می‌باشند که از نقطه نظر پزشکی، به نسبت پلاستیک بسیار سالم‌تر هستند.

ظرفیت‌ها

ظرفیت‌ بالای پارچ‌های این آبمیوه گیر دلمونتی از مزیت‌های آن به شمار می‌رود. چرا که به آسانی جواب‌گوی تعداد زیادی از اعضای یک خانواده پر جمعیت و حتی مهمانی‌ها و کافی‌شاپ‌ها است. ظرفیت پارچ مخلوط کن 1.5 لیتر است و ظرفیت خرد کن و آسیاب نیز 1 لیتر می باشد. به همراه این آبمیوه گیر یک ظرف جدا برای آبمیوه گیر وجود دارد که دارای ظرفیت 1 لیتر می باشد. تفاله نیز  که فضای بیشتری را به نسبت آبمیوه دربر می‌گیرد در این آبمیوه گیر برای خود ظرفی مجزا  دارد این آبمیوه گیر دلمونتی DL 165 دارای یک ظرف تفاله به ظرفیت 2 لیتر نیز می‌باشد. ویژگی مهم آن این است  که با وجود ظرفیت بالای این ظرف تفاله، می‌توان حجم زیادی از آب میوه را بدون تخلیه‌ی ظرف، در آن وارد نمود.

برای تماس روی شماره تلفن کلیک کنید.

09121814221 

برای ارتباط واتس‌اپ روی لوگو کلیک کنید

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
چین تحت لیسانس ایتالیا
رنگ
استیل
توان مصرفی
800 وات
صفحه‌ی نمایش
دارد
جنس بدنه
استیل ضد زنگ و پلاستیک
جنس تیغه
استیل ضد زنگ
خردکن
د
مخلوط کن
د
حجم ظرف مخلوط کن
1.5 لیتری
جنس ظرف مخلوط کن
شیشه
آسیاب
د
تنظیمات سرعت
د
قفل ایمنی
اهرم جهت قفل کردن
کارکرد
چهار کاره
مخزن تفاله
دارد از پلاستیک
تعداد تنظیمات سرعت
5 سرعته
مدل
DL165
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
ناموجود
1,200,000 تومان
Delmonti DL 160 Juicer توان مصرفی 800 وات پارچ مخلوط کن 1.5 لیتر مخزن تفاله 2 لیتری دارای 3 سطح سرعت صفحه نمایش دیجیتال شامل آسیاب و خردکن وزن: 8.35 کیلوگرم آبمیوه گیر، مخلوط کن، آسیاب خرد کن و آب مرکبات گیر جنس...
ناموجود
2,950,000 تومان
PC-AE 1156 Automatic juicer کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان قدرت: 800 وات تعداد دور: 18000 دور در دقیقه قابلیت تنظیم سرعت: در 5 سطح دارای عملکرد توربو دهانه مخصوص سیب 75 میلی متری گنجایش ظرف آبمیوه گیر: 1 لیتر...
ناموجود
2,400,000 تومان
Proficook PC-AE1070 Juicer کشور سازنده: چین تحت لیسانس آلمان قدرت: 800 وات تعداد دور: 18000 دور در دقیقه قابلیت تنظیم سرعت: در 5 سطح دارای عملکرد توربو دهانه مخصوص سیب گنجایش ظرف آبمیوه گیر: 1 لیتر کارکرد: تک کاره...

مشخصات کلی

کشور سازنده چین تحت لیسانس ایتالیا
رنگ استیل
مدل DL165

مشخصات فنی

مخلوط کن
حجم ظرف مخلوط کن 1.5 لیتری
آسیاب
کارکرد چهار کاره
مخزن تفاله دارد از پلاستیک

صفحه نمایش

صفحه‌ی نمایش

موتور

توان مصرفی 800 وات
تنظیمات سرعت
تعداد تنظیمات سرعت 5 سرعته

خردکن

خردکن

جنس اجزاء

جنس بدنه استیل ضد زنگ و پلاستیک
جنس تیغه استیل ضد زنگ
جنس ظرف مخلوط کن شیشه

ایمنی

قفل ایمنی اهرم جهت قفل کردن

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم