برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.
اتو پرس ژانومه مدل 4200

اتو پرس ژانومه مدل 4200

Janomeh 4200 Pressing Iron Steam

 • کشور سازنده: چین تحت لیسانس ژاپن
 • قدرت: 2200 وات
 • ظرفیت: 800 میلی لیتر
 • بخار خروجی پیوسته: 90 گرم در دقیقه
 • بخار خروجی لحظه‌ای: 120 گرم در دقیقه
 • دارای سیستم ضد رسوب
 • مجهز به بخاردهی اتوماتیک
2,450,000 تومان
رنگ
 • نقره‌ای
گارانتی
ناموجود
وقتی موجود شد برایم پیامک ارسال کن
Notify me when available
نام تجاری:
توضیحات

لباس‌های اتو کشیده همیشه در جذابیت فرد اهمیت داشته است. ولی برخی از افراد از اتو کردن با اتوهای دستی دوری می‌کنند و آن را کاری دور از حوصله تلقی می‌کنند. به همین دلیل لباس‌های خود را به بیرون سپرده و در آنجا عمل اتو را با اتو پرسی انجام می‌دهند. ولی اگر بتوانیم یک اتو پرس با کیفیت و توان بالا را به منزل بیاوریم مطمئنا کار اتو‌کشی سخت نخواهد بود. اتوها به طور کلی به سه دسته قابل تقسیم هستند: اتوهای ساده، مخزن دار و اتوهای پرسی. اتوهای پرسی نیز هم سری صنعتی دارند و هم سری خانگی. مبحث اصلی ما به اتو پرسی های خانگی برمی‌گردد که امروزه به سرعت در بین مردم برای استفاده‌ی خانگی طرفدار پیدا کرده است. در همین راستا به معرفی اتو پرس ژانومه مدل 4200 می‌پردازیم.

اتو پرس‌های شرکت ژانومه

شرکت ژاپنی ژانومه بیشتر به خاطر چرخ خیاطی‌هایش شناخته می‌شود. ولی در سال‌های اخیر با ورود به عرصه‌ی اتو پرس و تولید اتو پرسی‌های با کیفیت در این رسته نیز شهرت جهانی را برای خود کسب کرده است. شرکت ژانومه مدل‌های متنوعی از اتوپرس را در سری‌های مختلف که بیش از 10 سری می‌باشند را تولید می‌کند. تنها سری 4000 آن به سه دسته تقسیم‌بندی می‌شود که مدل 4200 به همراه دو مدل 4000 و 4100 در دسته‌ی اول قرار می‌گیرند.

آماده به‌کار و خاموشی

 • آماده به کار: برای همه‌ی ما زمان در هر کاری مهم است. برای عمل اتو کردن نیز به همین صورت. پس با روشن کردن اتو پرس هر چه زودتر گرم شده و برای اتوکشی آماده باشد بهتر است. چون نمی‌توان اتو را که در حالت داغ شده وسیله‌ی خطرناکی است به حال خود رها کرد تا گرم شود و دوباره پس از مدت زمانی برای اتو کردن برگشت. اتوپرس ژانومه مدل 4200 تنها در 2 دقیقه برای عمل اتو کردن آماده می‌شود. هم اتلاف انرژی نداریم. هم از خطرات کاسته می‌شود و هم زمان به هدر نمی‌رود.
 • خاموشی: برای امنیت و سلامتی شما خاموشی خودکار اهمیت بالایی دارد. خاموش شدن اتو پرس بر این مبنا قرار گرفته است که برای مدت زمان معین بدون استفاده باشد. بدون استفاده بودن دستگاه در دو حالت بررسی می‌شود.
 1. اگر صفحات پرس باز باشند: در این حالت پس از 10 دقیقه اتو پرس ژانومه به طور اتوماتیک خاموش می‌شود.
 2. اگر صفحات پرس بسته باشند: در این حالت چون احتمال دارد که لباس در بین صفحات اتوپرس قرار داشته باشد و پس از طی زمان طولانی پارچه بسوزد یا براق شود، باید به نسبت مورد اول زودتر خاموش شود. به همین صورت نیز انجام می‌گیرد. در صورت بسته بودن صفحات پس از 10 ثانیه به صورت اتوماتیک اتوپرسی ژانومه 4200 خاموش می‌گردد.

بخاردهی اتو پرس 4200 ژانومه

بخاردهی ژانومه 4200 می‌تواند از بالا یا از پایین باشد. بخاردهی از صفحه‌ی پایین مناسبتر است زیرا بخار تقریبا به صورت پیوسته به پارچه داده می‌شود و یک‌دفعه‌ای نیست و به همین دلیل آسیبی به منسوجات آن وارد نمی‌شود. اتو پرس مدل 4200 نیز به همین گونه طراحی شده است که بخاردهی از صفحه‌ی پایین باشد.

نکتۀ دیگر به میزان بخار تولید شده برمی‌گردد. سری 4 اتوپرس های Janome همگی مجهز به یک پمپ انژکتوری هستند که با هر بار پایین آوردن دستگیره در حالت نیمه بسته فعال می شود و باعث ایجاد بخار به صورت منظم و مداوم خواهد شد. بخاردهی مستمر در این دستگاه 90 گرم در دقیقه است که به صورت دستی انجام نگرفته و به صورت اتوماتیک توسط دستگاه انجام می‌گیرد. به صورت پالسی می‌تواند تا 120 گرم در دقیقه تولید بخار کند. البته این نکته را نیز یادآور می‌شویم که اتو پرس به صورت دستی دگمه‌ی بوستر ندارد. ولی بوستر هوشمند دارد که به صورت اتوماتیک بخاردهی لحظه ای را تا 120 گرم در دقیقه افزایش می‌دهد.

توان مصرفی و قدرت پرس ژانومه 4200

توان مصرفی دستگاه 2200 است. با مصرف برق در این میزان می‌تواند نیرویی تا 50 کیلوگرم وارد کند. این میزان از قدرت پرس به همراهی بخاردهی خوب، برای از بین بردن هر چین و چروکی کافی خواهد بود. با پایین آوردن دسته، فشار به صورت خودکار به حداکثر میزان خود خواهد رسید.

حرارت‌دهی و جنس صفحات

شاید برای اولین بار که بخواهید از اتو پرس 4200 استفاده کنید به دنبال پیچ تنظیم کننده‌ی حرارت باشید تا آن را بالا یا پایین ببرید. ولی آن را نخواهید یافت! زیرا تنظیم حرارت بر پایه‌ی درجه‌ی حرارت انجام پذیر نیست. حال چرا این گزینه حذف شده است؟ آیا براستی ما می‌توانیم تشخیص دهیم چه درجه حرارتی برای یک پارچه‌ی ویژه مناسب است؟ طبیعتا خیر. چون این تخصص ما نیست و امکان دارد به یک پارچه‌ی گران‌بها آسیب وارد شود. شرکت ژانومه برای حل این معضل، تنظیم دما را از درجه‌ی سانتی‌گراد به نوع پارچه تغییر داده اند. به این شیوه که شما نوع پارچه را انتخاب می‌کنید و خود دستگاه بر همین اساس، حرارت را تنظیم می‌کند.

مخزن و سیستم ضد رسوب

این اتو پرس دارای مخزن آب 800 میلی لیتری همراه با نشانگر سطح آب می باشد و محل آن در زیر اتوپرس می‌باشد. مخزن آب این قابلیت را دارد که در هنگام اتو زدن نیز پر شود. بیشتر اتوهای امروزب اعم از اتو مخزن دار و اتوهای پرسی به سیستم ضد رسوب مجهز شده‌اند. در اتو پرس مدل 4200 ژانومه یک ویژگی دیگر نیز پیاده شده است و آن نیز استفاده از سیستم کنترل مواد معدنی آب یا همان EMC می‌باشد. در این تکنولوژی اگر آبی که در مخزن ریخته می‌شود حاوی املاح زیادی باشد به شما هشدار داده می‌شود. برای رسوب گیری نیز یک کارتریج تعبیه شده است که تمامی رسوبات وارد آن شده و منافذ بسته نخواهند شد.

صفحه نمایش

دستگاه صفحه‌ی نمایش ندارد ولی نشان‌گرهایی دارد که در مواردی ما را راهنمایی می‌کنند. برای مثال پس از دو دقیقه و آماده به کار دستگاه، نشانگر مخصوص ما را آگاه می‌سازد.

 

جزئیات محصول

مشخصات

کشور سازنده
چین تحت لیسانس ژاپن
رنگ
نقره‌ای
توان مصرفی
2200 وات
جنس کف
آلومینیوم
سیستم قطع خودکار
دارد
سیستم ضد رسوب
دارد
سیستم ضد چکه
دارد
گنجایش مخزن آب
800 میلی لیتر
پخش بخار از
پایین
قابلیت تنظیم حرارت
ندارد
صفحه‌ی نمایش
ندارد
میزان بخاردهی لحظه‌ای
120 گرم در دقیقه
میزان بخاردهی مستمر
90 گرم در دقیقه
تنظیم میزان بخاردهی
دارد
قدرت پرس
50 کیلوگرم
جنس صفحه بالای اتو پرس
فلز با رویه تفلون
سایر مشخصات
بخاردهی اتوماتیک
دارای بخار خشک
دارای پایه تلسکوپی
سیستم کنترل مقدار مواد معدنی در آب
قابلیت تنظیم متناسب با نوع پارچه
قابلیت خاموشی خودکار در حالت باز بودن درب پس از 10 دقیقه
قابلیت خاموشی خودکار در حالت بسته بودن کفه در 10 ثانیه
قفل ایمنی
دارد
ابعاد
26 اینچ
اقلام همراه
اسپری دستی آب
بالشتک اتو کشی
کارتریج ضد رسوب
امکان خاموش شدن اتوماتیک
دارد
نظرات
بدون نظر
محصولات مرتبط
ناموجود
2,850,000 تومان
Tefal GV9080 Steam Generator Iron ظرفیت مخزن جداشونده: 1.6 لیتر بخار پیوسته 120 گرم در دقیقه بخار لحظه ای 500 گرم در دقیقه سیستم قطع خودکار: بله سیستم ضدچکه: بله بخاردهی عمودی: بله سیستم ضد رسوب: بله

مشخصات کلی

کشور سازنده چین تحت لیسانس ژاپن
رنگ نقره‌ای
ابعاد 26 اینچ

مشخصات فنی

سیستم ضد رسوب
سیستم ضد چکه
گنجایش مخزن آب 800 میلی لیتر
پخش بخار از پایین
قابلیت تنظیم حرارت
میزان بخاردهی لحظه‌ای 120 گرم در دقیقه
میزان بخاردهی مستمر 90 گرم در دقیقه
تنظیم میزان بخاردهی
قدرت پرس 50 کیلوگرم

صفحه نمایش

صفحه‌ی نمایش

اقلام همراه

اقلام همراه بالشتک اتو کشیکارتریج ضد رسوباسپری دستی آب

موتور

توان مصرفی 2200 وات

جنس اجزاء

جنس کف آلومینیوم
جنس صفحه بالای اتو پرس فلز با رویه تفلون

ایمنی

سیستم قطع خودکار
قفل ایمنی
امکان خاموش شدن اتوماتیک

سایر ویژگی‌ها

سایر مشخصات قابلیت خاموشی خودکار در حالت بسته بودن کفه در 10 ثانیهسیستم کنترل مقدار مواد معدنی در آبقابلیت تنظیم متناسب با نوع پارچهدارای پایه تلسکوپیقابلیت خاموشی خودکار در حالت باز بودن درب پس از 10 دقیقهبخاردهی اتوماتیکدارای بخار خشک

فهرست

تنظیمات

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از آیتم‌های دوست داشتنی ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم